“Fabijanska osmina”

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Dragi vjeroučenici!

"Fabijanska osmina" započinje 20. siječnja, na dan sv. Fabijana i Sebastijana i traje do 27. siječnja (osam dana). Uz osminu su od pamtivijeka vezane pučke pobožnosti, pa se ni današnji župljani ne odriču te tradicije, već je nastoje obogatiti još ponekim liturgijskim sadržajem.

Ove godine Fabijanska osmina započinje u utorak 20. siječnja 2015. Sv. misom u 18,00 sati koju će predvoditi varaždinski biskup monsinjor Josip Mrzljak. Naredne večeri osmine u ovoj Godini posvećenog života bit će obogaćene svećenicima – predavačima iz grada Varaždina i okolice te župnim zborovima ili glazbenicima.

Neka glazba ove osmine bude ona koja će vezati nebo i zemlju, Boga i čovjeka.

Pozivaju se svi vjeroučenici, njihovi roditelji da se pridruže u misnim slavljima te obogate duše riječju i pjesmom.

RASPORED MOŽETE PREUZETI OVDJE

Vaše vjeroučiteljice i vjeroučitelj