Upisi u srednju školu

Sve o upisima u srednju školu...

Pročitaj više

Popis udžbenika

Popis udžbenika za šk. god 2014.-2015.

Pročitaj više

Kontakt

Kontaktirajte nas...

Pročitaj više

Podaci o školi

 

telefon

  • OSNOVNA ŠKOLA: IV. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN
  • ADRESA: Antuna Matije Reljkovića 36
  • BROJ I NAZIV POŠTE: 42000 VARAŽDIN
  • OIB: 68707284812
  • BROJ TELEFONA: (042)   330-595
  • BROJ TELEFAXA: (042)  303-050
  • ŽUPANIJA: VARAŽDINSKA

 

KAKO DO NAS??

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
IV. osnovna škola Varaždin+++

učitavam kartu - molimo pričekajte ...

IV. osnovna škola Varaždin+++ 46.315843, 16.327186 IV. osnovna škola Varaždin

 

 Telefonski brojevi i e-mail adrese naše škole

Tajništvo
(042) 330 595
ured@os-cetvrta-vz.skole.hr

Ravnatelj
(042) 330 599

Jasmina.Dvorski@skole.hr

Pedagog
(042) 330 559

pedagog@os-cetvrta-vz.skole.hr

Psiholog
(042) 330 595

psiholog@os-cetvrta-vz.skole.hr

Računovodstvo
(042) 330 595

racunovodstvo@os-cetvrta-vz.skole.hr

Zbornica PN

 

Zbornica RN
razredna4@gmail.com

Informatika
informatika@os-cetvrta-vz.skole.hr

Knjižnica
knjiznica@os-cetvrta-vz.skole.hr

sličice za web (4)

RAVNATELJICA ŠKOLE: 
JASMINA DVORSKI
Jasmina.Dvorski@skole.hr

 

PEDAGOG:
SNJEŽANA ŠITUM
pedagog@os-cetvrta-vz.skole.hr

 

 PSIHOLOG:
MIRJANA VINCEK ŠKVORC
psiholog@os-cetvrta-vz.skole.hr

 

KNJIŽNIČARKA:
MARINA MAVREK
knjiznica@os-cetvrta-vz.skole.hr

Vaše ime (obavezno)

Vaš Email (obavezno)

Predmet

Vaša Poruka

captcha

 

 

 


_____________________________________________________________

ČLANOVI ŠKOLSKOG ODBORA:

OD 25.03.2013. DO 25.03.2017.

1. Mirjana Auker, Hrašćica, Radnička 10, Osnivač

2. Nada Bengeri, Varaždin,Trg Pavla Štoosa 22,Osnivač

3. Dražen Zgrebec, Varaždin, Dravska poljana 125,Osnivač

4. Silvija Špiranec, Braće Radić 145, Učiteljsko vijeće

5. Damir Vrbanec, Kumičićeva 15, Učiteljsko vijeće

6. Damir Žganec, Pušćine, M. Gupca 17, Vijeće zaposlenika

7. Anita Bubnjarić, Krste Hegedušića 21, Vijeće roditelja

 

Mail adrese:

  1. mirjan.auker@gmail.com
  2. nada.bengeri@varazdin.hr
  3. drazen.zgrebec@hep.hr
  4. sspiranec@gmail.com
  5. damir.vrbanec@skole.hr
  6. anita.bubnjaric@hpb.hr

 

______________________________________________________

Donacije našoj školiHvala svim donatorima :)

______________________________________________________