Natjecanje iz Prometne Učilice!

Dragi učenici,

slobodni smo pozvati Vas na sudjelovanje na osmom po redu državnom natjecanju svih učenika osnovnih škola i svih osnovnih škola iz Republike Hrvatske u poznavanju prometnih propisa na Prometnoj Učilici na stranicama https://ucilica.skole.hr .

Natjecanje obuhvaća korištenje Prometne Učilice te se boduje pregled poučnih sadržaja, uspješnost u rješavanju vježbi te postignuće na ispitima koje zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.

Za sudjelovanje u natjecanju učenici trebaju imati AAI@EduHR korisničke podatke koje su već dobili ili mogu dobiti u svojoj školi. Natjecati se mogu i učenici koji su se samostalno registrirali na stranicama Prometne Učilice, a čije su podatke pregledali i verificirali učitelji iz njihovih škola.

Najtecanje je organizirano u tri kategorije:

o    pojedinačno natjecanje učenika po uzrastima

o    natjecanje razrednih odjeljenja i njihovih voditelja

o    natjecanje škola

Natjecanje traje do 30. studenoga 2016. (do 12:00 sati), a najuspješniji učenici, razredno odjeljenje i njihov voditelj te 3 najsupješnije škole osvojit će vrijedne nagrade.

Nagrade za najuspješnije učenike (nagrade dobivaju najboljih pet učenika prvih, drugih,…,osmih razreda):

o    prvo mjesto – smartphone

o    drugo mjesto – skateboard, kaciga, štitnici

o    treće mjesto – ciklometar, prsluk, bočica, osigurač nogavica

o    četvrto mjesto – biciklistička jakna, lokot

o    peto mjesto – led sat

Nagrada za nauspješniji razred (i njihove prijatelje):

o    jednodnevni izlet po izboru

Nagrada za voditelja najuspješnijeg razreda:

o    tablet PC

Nagrade za 3 najuspješnije škole:

o    laptop

Uključite se u natjecanje s ciljem edukacije što većeg broja djece osnovama prometne kulture, prometnim propisima i poželjnom ponašanju u prometu, kako bismo zajedno utjecali na smanjenje broja stradalih u prometu.

Rezultate natjecanja možete pratiti na https://ucilica.skole.hr/Natjecanje/Poredak

Sa svim pitanjima slobodno nas kontaktirajte.

Hvala na suradnji i srdačan pozdrav,

Mario Rezo
T: 01 / 3035 928