Prijava u Centre izvrsnosti Varaždinske županije

Online prijave za Centre izvrsnosti Varaždinske županije za školsku godinu 2022./2023. traju od 12. do 25. rujna 2022. godine.

Prilikom prijave, učenici biraju razred KOJI POLAZE u školskoj godini 2022./2023, na temelju toga se prikazuju svi centri za koje se učenik može prijaviti.

Učenici se mogu prijaviti za rad u više centara izvrsnosti na način da ponovno ispune prijavu.

Zaključna testiranja bit će u razdoblju od 1. do  8. 10. 2022., a o vremenu i mjestu testiranja učenike će putem elektroničke pošte obavijestiti voditelji centra za koji su se prijavili.

Sve dodatne informacije učenici i roditelji ili staratelji, mogu dobiti od voditelja centara (kontakti na stranicama svakog centra) ili putem elektroničke adrese etc-hrvatska@civz.hr.

damir-vrbanec.from.hr

Učitelj informatike, izvrsni savjetnik