Colorado- Virtual Field Trip

U srijedu, 15.3.2017. učenici su sudjelovali u još jednom virtualnom izletu. Ovog smo se puta webinarom uključili u predavanje “Sharks and their amazing adaptations” u državu Colorado, grad Boulder.

Colorado- Virtual Field Trip (1)

Dr. Mikki McComb-Kobza je održala zanimljivo predavanje o morskim psima i njihovim nevjerojatnim prilagodbama. Učenici su tako saznali mnogo novoga o vrstama morskih pasa, njihovim specifičnostima, uzrocima ugroženosti, građi tijela i slično.
U webinaru je sudjelovalo oko 10 razreda iz škola u Americi i Kanadi, a učenici naše škole bili su jedini predsatvnici Europe.

Colorado- Virtual Field Trip (3)

Na kraju webinara postavljali su pitanja i tako aktivno sudjelovali u još jednom virtualnom , edukativnom putovanju. Svoje dojmove i nova saznanja predstaviti će dodatnim , malim istraživačkim radovima i predstaviti svojim prijateljima u razredu.
Facebookyoutube