Dan škole – 25.5.2020.

Danas je slavlje u Četvrtoj: Dan škole!

Dan škole u IV. OŠ Varaždin obilježen inovativno – virtualno!

Obilježavanje 67. rođendana IV. OŠ Varaždin u vrijeme ograničenih aktivnosti u školi, nije bio ništa manje aktivan, dinamičan i kreativan! Svi učenici, zaposlenici i roditelji aktivirali su se u kreiranje sadržaja za virtualno slavlje Dana škole. Na mrežnoj stranici načinjenoj IV. OŠ Varaždin u čast, možete vidjeti kako se marljivo i kreativno radi: Vremeplov daje prikaz događanja iz 1953. g kada je osnovana IV. OŠ Varaždin, Boravkaši su se pohvalili sa svojim aktivnostima i pokazali važnost cjelodnevne nastava u odgoju i obrazovanju. Projekti su prikazani u zasebnoj padalici, kao i dio Ponosni smo gdje možete vidjeti podatke o natjecanjima i uspjesima učenika i zaposlenika. Tu je još Galerija malih umjetnika, Mala zrnca mudrosti, Brain Gym na daljinu. Osobito je zanimljivo pročitati odgovore na provedenu on line anketu Zakaj volim Četvrtu.

U svemu navedenom možete uživati na poveznici:

Dan škole 25.5.2020.

Sretan Ti rođendan, draga naša IV. OŠ Varaždin!
Hvala što sudjelujete u životu i radu naše Škole!

S osobitim poštovanjem,
Doc. dr. sc. Jasmina Dvorski