DRŽAVNO PRVENSTVO – KOŠARKA

Ženska ekipa naše škole nastupila je na Državnom prvenstvu osnovnih škola u košarci koje je održano 6.3. – 8.3. u Zadru gdje je u skupini B odmjerila snage s ekipama OŠ Vladimira Nazora iz Škabrnje i OŠ Pavleka Miškine iz Zagreba.

Iako nisu ušle u borbu za medalje učenice su pokazale dobru igru i borbeni duh, te s pravom mogu biti ponosne što su predstavljale našu županiju na natjecanju.

Moramo napomenuti da su organizatori natjecanja prepoznali lijepu gestu učenice Petre Žanić tijekom utakmice te su joj dodijelili nagradu za fair play.

Zadar 6.3.2020.

Ekipu naše škole predstavljale su: Laura Pažur, Ira Lukan-Lisec, Lora Vujec, Petra Žanić, Gabrijela Fruk, Dorotea Vrbanec, Monika Janjušević, Ema Brkinjač, Gabrijela Kasun, Elizabeta Kasun, Vita Klapež i Jana Koščak.

Čestitke curama!