Garderobni ormarići za djecu nižih razreda

Zahvaljujući našem Osnivaču, dopremljeni su i montirani garderobni ormarići i za djecu nižih razreda IV. OŠ Varaždin:

🙂 djeca su oduševljena 🙂ormarići_niži_2016

Svrha i namjena garderobnih ormarića su na prvome mjestu, ali također je stil pravi pogodak!

Naime, šarene, vesele boje ormarića upravo svjedoče kako se naša djeca nalaze u školskim prostorima IV. OŠ Varaždin, gdje su razigranost i osmijeh,
važni svakom mladom čovjeku koji treba odrastati u sretnom i sigurnom okružju koje mu jamči izvođenje na pravi životni put. Taj pravi put se nikako ne sastoji samo od onih pukih činjenica koje /moramo/ju/ u školskim klupama više ili manje kvalitetno naučiti i poučavati, već kroz asertivnu komunikaciju, pozitivne primjere međusobno djelovati jedni na druge.