Gosti – izvorni govornici engleskog jezika u posjeti IV.OŠ

Učenici 6.a, 6.b i 8.a  razreda 23.3. 2017.  imali su priliku slušati i razgovarati s učenicama iz Sjedinjenih Američkih Država- Alexys Smith iz New Hampshire-a i Olivia LeBlanc iz Colorada.
Djevojke su u svakom razredu aktivno sudjelovale u nastavi čitajući odlomke iz knjige The Big Friendly Giant, a zatim su naši učenici odgovarali na kviz pitanja vezana uz radnju knjige i istoimenog filma.

Gosti- izvorni govornici engleskog jezika u posjeti IV VTV (7)

Alexys se  učenicima predstavila putem prezentacije te su naši učenici saznali nešto o New Hampshire-u i malom gradiću iz kojeg Alexys dolazi. Na kraju sata ostalo je dovoljno vremena i za učenička pitanja.
VTV televizija popratila je dio jučerašnjih događanja na satovima engleskog jezika.
Osim posjete američkih učenica, nekoliko učenika 6.a i 6.b te učiteljica Dijana Gašparac,  ispričali su voditeljici VTV-a o Mystery Skype-u i virtualnim izletima koji se provode na školi od listopada 2016.
Facebookyoutube