GRAD VARAŽDIN OBJAVLJUJE JAVNI POZIV „PONOS III“ – POMOĆNICI U NASTAVI

Poštovani, obavještavamo Vas da s datumom 15. srpnja 2022. Grad Varaždin u sklopu projekta „PONOS III“ objavljuje Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi i/ili stručnog komunikacijskog posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnim školama Grada Varaždina, Centru za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar Varaždin i Katoličkoj osnovnoj školi Svete Uršule.

Javni poziv će biti objavljen na:

Dodatne informacije za IV. OŠ Varaždin su sljedeće:

Broj traženih radnika:

–        IV. osnovna škola Varaždin – šest (6) pomoćnika u nastavi

Radno vrijeme: satnica ovisi o učeniku s kojim će pomoćnik raditi, no u prosjeku iznosi 26 sati tjedno.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Razina obrazovanja: četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje.

Javni poziv je otvoren od 15. srpnja 2022. do 8. kolovoza 2022. godine, a dostavlja se na adresu Grada Varaždina, Trg kralja Tomislava 1, 42000 Varaždin prema uputama iz Javnog poziva, točka VII.

Više o uvjetima i potrebnoj dokumentaciji pročitajte u Javnom pozivu (poveznica).

89 − 79 =