Građanski odgoj – izvannastavna aktivnost u šk. godini 2022./’23.

Poštovani roditelji/skrbnici/udomitelji!

Grad Varaždin uvodi u šk. g. 2022./’23. Građanski odgoj kao izvannastavnu aktivnost koja bi se realizirala u školi za učenike 3. – 8. razreda. Molimo Vas ako želite dijete uključiti u ovu aktivnost ispunite anketu na web stranici škole zaključno do petka, 11. 03. 2022. godine zaključno s 12:00 sati. Anketu ispunjavaju roditelji/udomitelji/skrbnici učenika 2. – 7. razreda IV. OŠ Varaždin.

Molimo Vas ispunite obrazac:

Građanski odgoj – izvannastavna aktivnost u šk. godini 2022./’23. (?)

Okvirne teme variraju po razredu, ali u bitnome: aktivnost i participacija u zajednici; ljudsko-pravna dimenzija, politička dimenzija, društvena dimenzija, međukulturna dimenzija, gospodarska, ekološka, zdravstvena dimenzija.

× 9 = 36