Gradska Smotra LiDraNo 2017.

Dana 23. 1. 2017.  u IV. OŠ Varaždin,  na Gradskoj smotri LiDraNo 2017. sudjelovalo je sedamdesetak učenika i učenica te njihovih mentora/ica –  osnovnih škola Grada Varaždina u slavljenju ljepote materinske riječi te kreativnosti.

Lidrano 2017.
Lidrano 2017. – IV. osnovna škola Varaždin – Slika preuzeta sa Regionalni.com

Za Smotru je prijavljeno: 23 literarna rada, 10 novinarskih, 13 pojedinačnih scenskih nastupa, 6 skupnih scenskih nastupa te 1 radijska emisija.
Nakon dramsko-scenske izvedbe povjerenstva su održala okrugle stolove za sudionike smotre u svim sastavnicama LiDraNo-a.

Prosudbena povjerenstva u sastavu:

–          literarni izraz: Nataša Sedlar, Marina Zember, Spomenka Struški

–          radijski izraz: Ivanka Lazar, Danijela Špoljarić, Marina Zember

–          scenski izraz: Ljudmila Kladić, Elena Kovačić, Spomenka Struški

–          novinarski radovi: Ivanka Lazar, Danijela Špoljarić, Maja Matijašec

Lidrano 2017.
Lidrano 2017. – IV. osnovna škola Varaždin – Slika preuzeta sa Regionalni.com

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na izvrsnom predstavljanju, a onim učenicima koji su predloženi za Županijsku razinu u OŠ grof Janko Drašković Klenovnik,  želimo da se svojim znanjem, vještinama i sposobnostima još više istaknu.