IV. OŠ VARAŽDIN OD SRCA I SA SRCEM OPET POMAŽE!

Članovi Dječjeg foruma i predstavnici Vijeća učenika jučer su bili na predavanju i promociji humanitarnog projekta MyLife 4Kids. Riječ je o najvećem humanitarnom rellyju na svijetu u kojem sudjeluju i 3 Varaždinca. Na svom putovanju od Budimpešte do Senegala, u zapadnoj Africi prolaze najsiromašnijim područjima i druže se s lokalnim plemenima, osobito djecom koju nastoje opskrbiti školskim priborom, igračkama, higijenskim potrepštinama.

Zamolili su sve varaždinske osnovnoškolce da svojim skromnim prilogom školskog pribora podrže svoje afričke vršnjake.

Donacije prikupljamo samo u ponedjeljak i utorak, 13. i 14. siječnja (ljetna obuća, slatkiši, odjeća, igračke, školski pribor…)

Molimo vijećnike i forumaše da prikupljeni pribor donesu u sobu pedagoginje.

Komentari su zatvoreni.