KOŠARKAŠICE IZBORILE DRŽAVNO PRVENSTVO!

Ova školska godina veoma je uspješna za košarkašice IV. OŠ koje su u obje konkurencije postale županijske prvakinje. Tako su nakon osvojenih prvih mjesta na gradskom natjecanju prvo učenice 5/6 razreda u finalu županijskog prvenstva pobijedile ekipu OŠ Sveti Ilija i tako se plasirale na poluzavršno prvenstvo osnovnih škola u košarci koje će se održati u Koprivnici, da bi nakon njih i učenice 7/8 razreda u finalu pobijedile ekipu OŠ Maruševec te se plasirale na državno prvenstvo osnovnih škola u košarci koje se održava 6.-8.svibnja u Poreču.

5. i 6. razred

Za ekipu 5-6 razreda nastupile su : Tia Živković, Monika Janjušević, Lana Mutvar, Ema Brkinjač, Lea Golub, Vita Klapež, Jana Koščak, Gabrijela Kasun i Elizabeta Kasun.

7. i 8. razred

Za ekipu 7-8 razreda nastupile su : Jana Koščak, Ema Brkinjač, Tia Živković, Dorotea Vrbanec, Ira Lukan-Lisec, Petra Žanić, Lora Vujec, Klara Koščak, Gabrijela Fruk, Monika Hanjš i Nola Vidović.

Čestitke curama i sretno u Koprivnici i Poreču!

Komentari su zatvoreni.