Kreativno proslavljen 64. rođendan IV. OŠ Varaždin

Na IV. OŠ Varaždin je kroz cjelodnevne aktivnosti proslavljen Dan škole: projekt Cvjetna lektira  je u jutarnjim satima okupio djecu drugih razreda, njihove roditelje i učiteljice na Maslačkovim natjecateljskim igrama – završnici projekta koji se godinama provodi u suradnji školske knjižničarke i učiteljica i učenika drugih razreda, a na popodnevnom show-u „Supertalent Četvrte“ finalisti su odmjerili snage u pjevanju, plesanju, muziciranju.

Peteročlani „žiri“ je proglasio pobjednika prvog Supertalenta Četvrte: Igora Zbodulju.

Supertalnet1

Uz redoviti nastavni plan i program i funkcionalno znanje, ovakve vrste događanja podižu razinu suradnje Škole i roditelja, a djeca na neformalni i originalan način imaju priliku pokazati vještine i sposobnosti koje su vrijedne i važne za život.

Supertalent 2017. by VrbaVideo snimka pobjednika Supertalenta 2017.

Supertalent 2017. by VrbaZumba

Mediji o nama:

Reginalni.com – 64. rođendan IV. osnovne škole Varaždin – Supertalent 2017.