Matematika 2020

POZIV – MATEMATIKA – ŽUPANIJSKO NATJECANJE 2020

DOPIS – Županijsko povjerenstvo za matematiku

Zadaci i rješenja sa Školske razine natjecanja

Školska razina natjecanja iz Matematike, 27. siječnja 2020. (ponedjeljak), u 10,00 sati

Poštovani članovi školskog povjerenstva za natjecanje iz Matematike!

Čestitamo na provođenju školskog natjecanja iz matematike i u šk. godini 2019./’20.!

Županijska razina natjecanja, održava se jedanaestu godinu, kontinuirano, na IV. OŠ Varaždin.

Nakon održanog školskog natjecanja (27. 1. 2020.), upućujemo školska povjerenstva da Županijskom povjerenstvu, u roku od 48 sati od početka natjecanja, a zaključno s 31. 1. 2020., 09,00 sati dostave:

a)       elektronskim putem tablice s rezultatima (TABLICA1 i TABLICA2), tj. ljestvice poretka svih učenika koji su sudjelovali na školskom natjecanju: dvorski@skole.hr i/ili martina_knezic@windowslive.com

b)      pisane radove učenika od 20 bodova na više (ispiti učenika, privole i listiće sa zaporkama) dostavite poštom ili osobno na adresu škole: IV.  osnovna škola Varaždin, A. M.  Reljkovića 36, 42000 Varaždin (za Županijsko natjecanje iz matematike).

Članovi županijskog povjerenstva će u petak, 31. siječnja 2020. godine, s početkom 17:00,  IV. OŠ Varaždin, pristupiti pregledavanju dostavljenih radova i ujednačiti kriterije bodovanja u skladu sa službenim bodovanjem.

Nakon uvida u pisane učeničke radove, županijsko povjerenstvo utvrdit će popis učenika pozvanih na županijsko natjecanje.

Popis učenika pozvanih na županijsko natjecanje i bodovni pragovi

objavit će se na mrežnim stranicama IV. OŠ Varaždin te

– biti dostavljen elektronskim putem svim školama dionicama natjecanja.

Stay positive f(x)=|x|

Upute za školsko natjecanje iz matematike