Međunarodni dan darivanja knjiga

Dragi učenici!

Povodom Međunarodnog dana darivanja knjiga koji se obilježava svake godine 14. veljače, a čiji je cilj ohrabriti djecu i odrasle širom svijeta da djeci daruju knjigu ili slikovnicu, priključujemo se akciji darivanja slikovnica pod geslom “Čitam, dam, sretan sam – svoju knjigu daruj i tuđe srce obraduj” te obilježavanju. Akcija se organizira u okviru nacionalne kampanje Čitaj mi!

Stoga vas pozivamo da u kutiju koja se nalazi u našoj školskoj knjižnici donesete nove ili rabljene, ali očuvane slikovnice i knjige za djecu koje ćemo proslijediti potrebitima. Hvala unaprijed!

Isto tako, i ove godine povodom Valentinova imamo spoj na slijepo s knjigom u našoj knjižnici! Dođite! Sretno čitateljsko Valentinovo!

Marina Mavrek, šk. knjižničarka

5 × 1 =