Modeli nastave – 19. – 23. 04. 2021.

PREDMET: Odluka o modelima održavanja nastave IV. OŠ VARAŽDIN u razdoblju od 19. 04. 2021. do 23. 04. 2021.

U skladu s preporukama epidemiološke službe Zavoda za javno zdravstvo, Stožera civilne zašite Grada Varaždina, IV. OŠ Varaždin, u razdoblju od 19. travnja do 23. travnja 2021. godine, održavat će nastavu po

• modelu A za učenike 1. – 4. razreda (licem u lice)
  • te po modelu C za sve učenike 5., 6., 7. i 8. razreda (on line)

Naglašavamo da su učenici i učitelji kojima je izrečena mjera samoizolacije, obvezni poštivati mjeru, ali i pratiti i izvoditi online nastavu, a svi ostali učenici i učitelji koji nisu u samoizolaciji obvezni su samo održavati i pratiti online nastavu. Zaraženi učenici i nastavnici mogu pratiti i održavati online nastavu prema svojim mogućnostima, ovisno o zdravstvenom stanju. U slučaju bilo kakvih nedoumica, učenici i roditelji mogu se obratiti svojim razrednicima.

Za učenike 5. – 8. razreda, on line nastava će se odvijati prema tjednom /uobičajenom/ rasporedu, s početkom u 08,00 sati preko platforme MICROSOFT OFFICE Teams 365.

8 × 1 =