Nagrađeni naši planinari sekcije “Čevo”

Ponosni smo što će dva učenika IV.OŠ imati priliku sudjelovati u pravoj planinarskoj školi na Velebiti u trajanju od 7 dana. To su učenici Tibor Levanić i Alen Štrlek, redoviti sudionici planinarskih izleta planinarske sekcije Čevo MIV naše škole. Svojim zalaganjem, aktivnošću i odgovornosšću, pokazali su da su jako dobri kandidati za takvu školu. Konačnu potvrdu o njihovom odlasku dobili smo iz Hrvatskog planinarskog saveza koji im je odobrio besplatno sudjelovanje. Mala planinarska škola na Velebitu biti će im nezaboravno iskustvo, a dječaci će po povratku napraviti i prezentaciju te tako prenijeti svojim prijateljima iskustva i dojmove iz planinarske škole.
 
Na linku možete pogledati kako izgleda boravak na Velebitu- Mala planinarska škola
 
Voditeljice planinarske sekcije Kolak, Fruk i Gašparac
Facebookyoutube