NITI NITI NISU SAMO NITI

Poziv za kreativnu muzičko-likovnu radionicu i poveznica na promo materijale:

POZIV

PLAKAT i BANER

Ovim putem pozivamo učenike nižih razreda osnovne škole na muzičko-likovnu radionicu koja će se održati za vrijeme Uskrsnih praznika u KeDobro kutku (Franjevački trg 17, Varaždin).

Radionica isprepliće ritam, melodiju, niti, linije i boje.

O tome kakve sve niti postoje, kako ih možemo čuti, vidjeti i prikazati, raspredamo na muzičko-likovnoj radionici “Niti niti nisu samo niti”.

U aktivnostima koristimo niti, vrpce i trake,

sviramo na Orffovom instrumentariju, crtamo i slikamo.

Smiljana Čoh Leone:

Diplomirala je animirani film na ALU u Zagrebu. Članica je Hrvatske udruge likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti i Hrvatske zajednice samostalnih umjetnika. Završila je Program pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičkog obrazovanja na FOI-u u Varaždinu.

Ilustrirala je za dječje časopise.

Sudjelovala je na više zajedničkih izložbi u Hrvatskoj.

Izlagala je na nekoliko samostalnih izložbi.

Ilustrirala četrdesetak knjiga za djecu i dizajnirala oko stotinu čestitki.

Autorica je pet slikovnica. Vodi likovne radionice za djecu uzrasta od 3 do 12 godina.

Lidija Detić:

Odgojiteljica je i vlasnica obrta za poduku KeDobro. Ima višegodišnje iskustvo rada u vrtiću. Osmislila je i vodila više različitih programa i radionica za djecu u suradnji s udrugama i knjižnicama u Varaždinskoj županiji. Među njima su svakako najvažnije muzičke igraonice za djecu predškolske dobi i kreativna radionica na engleskom jeziku. Jedna je od osnivača Varaždinske glazbene udruge za koju je osmislila i vodila muzičke igraonice.

Educira se na području Orff muzičke pedagogije. Članica je Hrvatske Orff Schulwerk udruge i finskog Orff udruženja JaSeSoi. Redovito pohađa tečajeve u Hrvatskoj i Finskoj, gdje je završila dvije od tri razine Orff levels edukacije.

Lidija i Smiljana vodile su radionicu na Međunarodnom dječjem festivalu u Šibeniku.

Surađuju s udrugom “Pogled”, gdje vode muzičko-likovne radionice za djecu s teškoćama iz spektra autizma.

www.mirabiliaatelier.com/

76 + = 77