Obavijest o besplatnom upisu učenika prvih razreda OŠ u Odjel za djecu Gradske knjižnice

Poštovani,

svake godine povodom Mjeseca hrvatske knjige (15.10.-15.11) varaždinska Gradska knjižnica provodi niz akcija kojima želi potaknuti djecu i mladež na čitanje i korištenje knjižnica.

Tako smo i  ove školske godine omogućili svim učenicima prvih razreda varaždinskih osnovnih škola besplatan upis. Upisati se mogu u Odjelu za djecu Gradske knjižnice u Ulici Augusta Cesarca 10, odnosno u Ogranku Banfica u Ulici Nikole Tesle 20 (učenici koji žive u tom dijelu grada).

Pri upisu roditelj ili staratelj treba popuniti privolu koja sadrži sljedeće podatke: prezime i ime djeteta, datum rođenja, školu i razred, adresu stanovanja, prezime i ime roditelja ili staratelja, njegov OIB te broj telefona ili mobitela. Članstvo vrijedi godinu dana od dana upisa. Dobivene iskaznice moći će se koristiti samo za osobne potrebe djeteta uz uobičajena pravila posudbe.

Učenicima prvih razreda koji već posjeduju člansku iskaznicu varaždinske Gradske knjižnice produžit ćemo besplatno članstvo za još godinu dana ako nam se roditelji jave do kraja lipnja 2023.

Za sve informacije možete se javiti knjižničarima Odjela za djecu na tel. 042/212-769.

Zahvaljujemo Vam na suradnji.

Voditeljica Odjela za djecu:

Jasenka Vuković-Tomašek

59 + = 69