OBAVIJEST O PODJELI UDŽBENIKA ZA ŠK. GOD. 2016./’17.

Udžbenike i radne bilježnice ne preuzimaju učenici, već roditelji/skrbnici koji pritom potpisuju izjavu o prihvaćanju obveze vraćanja neoštećenih udžbenika nakon završetka školske godine u školi koju učenik pohađa. U izjavi će se morati navesti OIB roditelja/skrbnika i učenika, stoga molimo roditelje/skrbnike da ponesu sa sobom OIB-ove.

S namjerom izbjegavanja gužvi (parkirališna mjesta), udžbenici i radne bilježnice dijelit će se prema sljedećem rasporedu u matičnim učionicama razrednika:

• utorak, 30. kolovoza – 8. razredi u 18:00 sati
  • četvrtak, 1. rujna – 2. i 3. razredi u 16:30 sati

– 4. razredima u 17:00 sati,

• petak, 2. rujna5. razredi – 16:30 sati

– 5. a – učionica Hrvatskog jezika 1

– 5. b – učionica Likovne kulture

– 5. c – učionica Engleskog jezika 2

– 6.b, 6.c i 7.razredi u 17:00 sati (7. a – u učionici Matematika 2)

• ponedjeljak, 5. rujna – 1. razredi u 17:00 sati

– 6. a razred u 17:00 sati

Molimo roditelje/skrbnike da sa sobom ponesu vrećice/ruksake/torbe u koje će staviti školske udžbenike i radne bilježnice!