Obavijest roditeljima prvašića!

Poštovani roditelji učenika prvih razreda,

podsjećam da je potrebno dostaviti ispunjenu upisnicu za Vaše dijete potpisano od strane oba roditelja u ponedjeljak, 6. lipnja ili utorak, 7. lipnja.

Upisnicu možete predati dežurnom osoblju na glavnom ulazu u školu.

Napominjemo da će kao i prethodnih godina, Grad Varaždin biti prijavitelj projekta projekta „ŠkolSka PrehranA za Sve – SPAS VI“ za školsku godinu 2022./2023. Ukoliko želite i imate prema obrazloženju pravo na besplatnu prehranu /užinu i ručak/ u šk. godini 2022./’23. molimo da se prilikom dostave upisnice javite u tajništvo naše škole, gđi. Ivki Hrg između 8h i 12h (pauza od 9h do 9:30h). Tajnica će Vam tom prilikom dati izjavu roditelja koju ćete popuniti i potpisati.

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

15 − = 13

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.