Planinarska sekcija “Čevo” predstavljena na konferenciji

Izvannanstavna aktivnost IV.OŠ, planinarenje, predstavljena je kao primjer dobre prakse na Konferenciji o kariovaskularnim bolestima 21.9.2015. Konferenciji je nazočio i Ministar zdravlja.
planinari2
Voditeljice planinarske sekcije "Čevo" MIV IV.OŠ, Kolak Snježana i Dijana Gašparac,  prezentacijom su predstavile neke od najatraktivnijih planinarskih izleta na kojima su  naši učenici sudjelovali od 2012.g otkada postoji ova izvannastavna aktivnost.
planinari1
Učiteljice su predstavile i rad planinarske škole koja se svake godine održava na našoj školi, a uz veliku pomoć HPD MIV i g. Turkalja. Kroz edukaciju roditelja na roditeljskim sastancima, promovira se važnost kretanja za poboljšanje zdravstvenog statusa organizma, psihičko i emocionalno zdravlje.
Facebookyoutube