Podjela svjedodžbi učenika

10.7. 2020. – podjela svjedodžbi učenika od

A) 1. – 4. razreda 08.00 – 09.00

B) 5. – 7. razred prema rasporedu:

Vrijeme Razred Ulaz Izlaz
7.30 – 8.00 Prozračivanje i dezinfekcija prostora, priprema razrednika i razrednica
8.00 5.a Ulaz na glavni ulaz Izlaz na „crvena“ vrata dvorane
8.15 5.b
8.30 5.c
8.45 6.a
9.00 6.b
9.15 6.c
9.00 – 9.30 Prozračivanje i dezinfekcija prostora, priprema razrednika
9.30 7.a Glavni ulaz Crvena vrata – dvorana
9.45 7.b
10.00 7.c
10.30 Prozračivanje i dezinfekcija prostora
Napomene:

• Učenici čekaju vani u redu razvrstani uz pridržavanje mjera fizičkog distanciranja (2 metra), a po primitku svjedodžbe odmah napuštaju prostorije i dvorište škole.
  • Razrednici, uz osobne zaštitne mjere, dijele svjedodžbe, pohvalnice i priznanja (knjige) pripremljene po abecedi.
  • Prije primitka svjedodžbe učenici trebaju u školsku knjižnicu vratiti posuđene knjige

10.7. 2020. – podjela završnih svjedodžbi  i pohvalnica 8. razreda prema rasporedu:

Vrijeme Razred Ulaz Izlaz
16.30 – 17.00 Prozračivanje i dezinfekcija prostora, priprema razrednika; 17.00 – kratki program u holu škole; obraćanje razrednika i razrednica, ravnateljice
17.30 – podjela završnih svjedodžbi  i pohvalnica 8. razreda u učionicama
Napomene:

• Učenici čekaju vani uz pridržavanje mjera fizičkog distanciranja (2 metra), a po primitku svjedodžbe odmah napuštaju prostorije i dvorište škole.
  • Razrednici, uz osobne zaštitne mjere, dijele svjedodžbe 8. razreda, pohvalnice i priznanja, pripremljene po abecedi.
  • Ključeve garderobnih ormarića učenici donose na podjelu svjedodžbi i predaju razredniku/ici koji ih skuplja u, za to pripremljenu, kutiju i bilježi vraćanje ključeva.
  • Svi učenici vraćaju prema naknadno dogovorenom rasporedu: udžbenike, tablete i ključeve za garderobne ormariće u vrijeme i prema proceduri koju ćemo naknadno objaviti.

49 + = 57