Projekt Taste is knowledge

Taste is knowledge je projekt koji je trajao cijelu prošlu godinu. Cilj je bio komunicirati s vršnjacima iz Italije na engleskom jeziku kroz različite aktivnosti. Učenici su radili prezentacije o tradicionalnim jelima pojedinih zavičaja, pisali pisma, pripremali pitanja za konverzaciju putem Skype-a.

Razmjenili smo nogo materijala, učenici su naučili koristiti Twinspace te samostalno učiutavati izrađene sadržaje.

7.a 2015. Quality Label za eTwinning projekt Taste is knowledge

Projekt je osvojio 28 od 30 bodova i dobili smo pohvale za pedagoške inovacije, integriranje projekta u kurikulum engleskoj jezika, za načine dijeljenja informacija.

Učenici su bili jako motivirani , veseli, kreativni te odgovorni u radu.

Ove školske godine nastavljamo suradnju s Italijom, a priključuje nam se i Poljska. Novi projekt se zove Listen out of the juke box.