PRVI NASTAVNI DAN, 05. 09. 2022.

Dragi učenici!

Poštovani roditelji/skrbnici/udomitelji!

POČINJE ŠKOLA!

U školskoj godini 2022./’23. nastava počinje u ponedjeljak, 5. rujna 2022.  U ovim složenim i teškim vremenima previranja u svijetu, želimo nam svima skupa što mirniju školsku godinu koja je pred nama: obilatu znatiželjom, smijehom, iskrenom radošću radi povratka u školu; društva s prijateljima i učiteljima.

PRVI NASTAVNI DAN, 05. 09. 2022.

1. RAZREDI

Učenici prvih razreda okupljaju se 5. rujna 2022. u 10:00 sati na u holu škole. Nakon pozdravnog govora ravnateljice, kraćeg programa dobrodošlice, učiteljice/razrednice će prozvati učenike prvih razreda razreda te će zajedno otići u svoje učionice.

Predviđeno vrijeme boravka učenika u razredima je 30 minuta. Roditelji će pričekati djecu u dvorištu, holu škole, a poslijepodne će doći na 1. roditeljski sastanak prema sljedećem rasporedu:

1.a  i 1. b – 17:00 sati

1. – 8. RAZREDI

ULAZAK učenika u 07:50 sati. Nastava počinje u 08:00 sati. Učenici su u svojim matičnim razredima.

Prvi nastavni dan se sastoji od podjele udžbenika i radnih bilježnica, podjela rasporeda. Molimo da učenici ponesu školsku torbu, vrećicu radi preuzimanja knjiga. Papuče prvi dan nisu obavezne.

7 × = 56