REZULTATI NATJEČAJA – DAN ZAMJENJENIH ULOGA

REZULTATI NATJEČAJA
IV. OSNOVNE ŠKOLE VARAŽDIN ZA „ZAPOSLENJE“ UČENIKA NA

DAN ZAMJENJENIH ULOGA 24.05.2018.

 

  1. RAVNATELJ/RAVNATELJICA: Tea Tišljar, Marija Kapeš, Vito Weiser, Dora Poljak, Vid Ilčić, Leon Vnučec
  2. STRUČNI SURADNIK PEDAGOG/PEDAGOGINJA: Laura Rubina, Vid Ilčić
  3. STRUČNI SURADNIK PSIHOLOG/PSIHOLOGINJA: Lana Mutvar, Monika Janjušević,Emanuel Bermanec,Dora Poljak,Sara Tepeš,Laura Gotić,Leon Vnučec,Anna Radev, Lucija Vidranski, Saška Parlaj
  4. STRUČNI SURADNIK KNJIŽNIČAR/ KNJIŽNIČARKA: Lara Bartolić, Sasha Avar, Maja Luketić, Lucija Vidranski
  5. UČITELJ/UČITELJICA HRVATSKOG JEZIKA: Helena Gal, Lana Tumpa, Anamarija Višnjić, Katarina Belčić, Ivan Sambolec
  6. UČITELJ/UČITELJICA LIKOVNE KULTURE-RAZREDNIK 8.A (SRO): Fran Stolnik
  7. UČITELJ/UČITELJICA ENGLESKOG JEZIKA: Ana Bistrović, Matija Habek, Saška Parlaj, Franjo Mlinarić, Ema Brkinjač, Jana Košćak
  8. UČITELJ/UČITELJICA NJEMAČKOG JEZIKA: Ivan Ilčić, Petra Žanić, Monteleone Matej Gabrijel
  9. UČITELJ/UČITELJICA MATEMATIKE: Gabrijela Fruk, Vito Weiser, Vinko Jakuš
  10. UČITELJ/UČITELJICA PRIRODE: Klara Baučić
  11. UČITELJ/UČITELJICA KEMIJE: Abel Sabolek, Ivan Mlinarić
  12. UČITELJ/UČITELJICA POVIJESTI: Vito Weiser, Andro Ostrognaj, Monika Hanjš
  13. UČITELJ/UČITELJICA GEOGRAFIJE: Vito Draginić
  14. UČITELJ/UČITELJICA TEHNIČKE KULTURE : Borna Jergan, Ante Leko
  15. UČITELJ/UČITELJICA TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE : Deni Ljubek
  16. UČITELJ/UČITELJICA VJERONAUKA: Lana Mutvar
  17. TAJNIK/TAJNICA: Leon Vnučec, Nikolina Antolović
  18. KUHAR/KUHARICA: Hana Podobnik, Nina Malić, Ema Vrbanec,Karlo Slunjski,Nikola Rušec, Vito Kušanić, Mena Piberčnik, Nikolina Antolović, Klara Blažin, Patricija Lončarić, Lea Golub, Damian Gašparac, Lucija Vidranski
  19. DOMAR/DOMARICA: Karlo Vugrin, Tin Šestak, Jan Brkinjač, Tomo Vertuš
  20. SPREMAČ/SPREMAČICA: Hana Podobnik, Lorena Uzelac

ZA DALJNJE UPUTE UČENICI NEKA SE JAVE SVOJIM MENTORIMA !

 UČITELJ/ UČITELJICA RAZREDNE NASTAVE:

 

  1. a – NE PROVODE AKTIVNOSTI

 

  1. b Hana Valjak

 

  1. c – NE PROVODE AKTIVNOST

 

  1. a Marko Zrnić, Vjekoslav Spajić

 

  1. b Mia Kozjak, Lana Adlašić, Lara Bartolić

 

  1. c Franka Jug, Ivan Lonjak
  2. a  Tia Stolnik, Elena Weiser, Janko Golubić,Paula Kolarić
  3. b Lana Lonjak, Blago Spajić

 

3.c – NE PROVODE AKTIVNOSTI

 

  1. a Davor Gotić, Hana Ivić, Klara Studak, Nina Zbodulja

 

  1. b Jana Kocijan, Eni Smetiško, Matea Banović, Tia Lazarević, Karlo Greguraš,

David Štefanić, Zara Klein, Rok Pintarić

 

  1. c Lara Ranković, Lena Džubur, Nora Džubur, Manuela Bermanec, Elena Spudić,

Neli Belač.

 

 

ZA DALJNJE UPUTE UČENICI  I UČENICE NEKA SE JAVE SVOJIM MENTORIMA!

Facebookyoutube