REZULTATI SA ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ MATEMATIKE 2023.

Dragi učenici. Poštovani učitelji.

Ovdje možete vidjeti svoje bodove nakon današnjeg Županijskog natjecanja iz matematike 2023. Konačni bodovni rang se oblikuje nakon Državne revizije pisanih radova učenika RH osnovnih škola. Tada će biti poznata ljestvica pozvanih učenika na Državno natjecanje iz matematike.

Iskreno čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima, kao i Centru izvrsnosti iz matematike koji doprinosi produbljivanju ljubavi za matematiku i izvan redovnog osnovnoškolskog obrazovanja.

Hvala svima koji su svojim dobročinstvom i marljivim radom, nepresušnim učiteljskim entuzijazmom doprinijeli da ovo veliko i zahtjevno natjecanje prođe na najbolji mogući način.

(Primite isprike na neujednačenim tablicama radi poteškoća u radu aplikacije AZOO za unos rezultata natjecanja.)

Predsjednica i Tajnica Županijskog povjerenstva za natjecanje iz Matematike

53 + = 58