REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ MATEMATIKE

Nakon održanih školskih natjecanja iz matematike 29. 01. 2015., u petak, 27. veljače 2015. godine u IV. osnovnoj školi Varaždin održano je  56. županijsko natjecanje iz matematike.

Ove školske godine sudjelovalo je 151 učenika i učenica koji su uz dobru koncentraciju i naravno, dobru pripremu svojih učitelja i učitelja mentora iz Centra izvrstnosti Županije varaždinske, krenuli u sraz s matematičkim dilemama!

Također, neizostavno je ime gdina. Branka Topića, začetnika i voditelja Centra izvrsnosti Županije Varaždinske koji uz učitelje i nastavnike u redovnoj nastavi matematike u osnovnim školama, također doprinosi izgradnji ključne kompetencije za 21. stoljeće – matematičke pismenosti.

POGLEDAJTE LJESTVICU REZULTATA ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ MATEMATIKE – OVDJE

Županijsko povjerenstvo čestita učenicima, njihovim mentorima i školama na postignutom uspjehu!