Spoj na slijepo s knjigom

Dragi učenici!

Ovaj tjedan uoči Dana zaljubljenih, u našoj školskoj knjižnici, možete imati ‘pravi pravcati’ ljubavni sastanak  i to s knjigom! Odabrane knjige bit će zapakirane u neprozirne omote tako da ćete zapravo na slijepo posuditi  jedan od ‘ljubavnih paketića’.

Ovom inicijativom ‘Spoj na slijepo s knjigom’ umanjimo predrasude prema knjigama, bilo da je riječ o debljini knjige, izgledu korica, omotu i sl. Najvažniji dio knjige je njezin sadržaj. Neka knjiga iznenadi vas!

Dođite na spoj s knjigom na slijepo!

Plakat – Spoj s knjigom na slijepo

Sretno čitateljsko Valentinovo!

Marina Mavrek, knjižničarka

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

+ 18 = 20

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.