Štrajk u cijeloj Republici Hrvatskoj!

Draga djeco, poštovani roditelji/skrbnici/udomitelji!

Od strane Sindikata je najavljen štrajk u cijeloj Republici Hrvatskoj i to od 20. studenog 2019. do ispunjenja zahtjeva.  Budući da je premali broj učitelja koji ne štrajkaju, nismo u mogućnosti organizirati nastavu, ni popodnevne aktivnosti u dane štrajka. Vezano za održavanje terenske nastave (2.abc) i polaganje ispita iz prometa  – aktivnosti se odgađaju do daljnjega.

Osoba za kontakt koja je zadužena za pružanje svih odgovarajućih informacija vezanih uz održavanje štrajka u IV. OŠ Varaždin: Dr. sc. Jasmina Dvorski, ravnateljica

Upite slati na elektronsku adresu: jasmina.dvorski@skole.hr

Pozivamo Vas da pratite mrežnu i Facebook stranicu IV. OŠ Varaždin gdje će biti objavljivane pravodobne informacije o daljnjim postupanjima i promjene ukoliko do njih dođe.

Komentari su zatvoreni.