SUBOTNJE BAJKE U MUZEJU ANĐELA

SUBOTNJE BAJKE U MUZEJU ANĐELA (Đurđica Dropuljić)

Bajke potiču maštu, kreativnosti i povezuju. Rade još i štošta drugo, a na koji način i zašto, provjerite sami na ‘Bajkovito subotnje jutro u Muzeju anđela’, kad će okupljenima bajke pripovijedati Đurđica Dropuljić.

Ovaj zanimljivi događaj odvit će se u subotu, 28. listopada, u Muzeju anđela, s početkom u 10 sati.  Prva je na rasporedu bajka Frana Levstika ‘Tko je Videku napravio košuljicu’, a namijenjena je djeci do 6 godina. ‘Bajka o ribaru i ribici’ A. S. Puškina bit će predstavljena sat vremena kasnije, a predviđena je za djecu od 6 godina nadalje. U ovaj projekt uključeni su i polaznici radionice Svijeta bajki u Muzeju anđela, a pobrinut će se za dramatizaciju.

Iz Muzeja anđela poručuju vam da probudite svoju znatiželju i dijete u sebi ako ste odrasli, a najmlađim posjetiteljima poruka je uvijek ista – dođite i istražite što sve Muzej anđela skriva i nudi. Ulaz je besplatan!