Susret voditelja planinarskih grupa za mlade

Ovog vikenda učiteljice naše škole te voditeljice planinarske sekcije, Kolak Snježana i Gašparac Dijana, sudjelovale su na Državnom susretu voditelja planinarskih grupa za mlade.

Susret voditelja 2015 (2)

Susret je organizirao Hrvatski planinarski savez, a sudjelovalo je oko 50 voditelja. Cilj susreta bio je međusobno upoznavanje, razmjena pozitivnih iskustava u radu s djecom, upoznavanje s problematikom provođenja i vođenja planinarskih sekcija, a isto tako i donošenje plana za unaprijeđenja rada s djecom, iurada standardiziranog programa za male planinarske škole itd.
Među 20tak predavača i učiteljice Kolak i Gašparac iznijele su svoja iskustva i rad sa djecom naše škole polaznicima planinarske sekcije.
Susret voditelja 2015 (1)
Moramo napomenuti kako smo jedna od rijetkih škola u Hrvatskoj sa tako velikim brojem planinara, te odličnom organizacijom, pripremom i provedbom planinarskih izleta kojih ima već podosta ( * PROVJERITE OVDJE *) . 
 
 
Facebookyoutube