Terenska nastava učenika IV. OŠ na HE Varaždin

Već tradicionalno u okviru našeg plana i programa za 7. razrede iz tehničke kulture i ove godine su učenici bili na terenskoj nastavi na HE Varaždin.

Na terenskoj nastavi koju organizira učitelj teh. kulture Danijel Labaš sudjelovali su učenici naše škole i vidjeli tehnološki proces dobivanja ele. energije koji se vidi na sljedećim fotografijama.

HE Varaždin 2019 7abc (2)

Učenici su za velikim interesom pratili posjet HE Varaždin zahvaljujući dobro organizaciji zaposlenika HE, svaki razred je imao svojega vodića kojega je sa zanimanjem slušo i postavljao zanimljia pitanja u vezi dobivanja i prijenosa ele. energije. I ovim putem ima se zahvaljujemo na divnom domačinstvu.

Pratnja su bili razrednice 7. razreda N. Lovreković, S. Fruk i predmetni učitelji M. Broščak Sudec, R. Divjak i D. Vrbanec.

Komentari su zatvoreni.