UČENICE 7. i 8. RAZREDA IZBORILE DRŽAVNO U KROSU

Kod „Arene Varaždin“ je u utorak 25.10.2022. održano „Ekipno županijsko prvenstvo u krosu“ na kojem je našu školu predstavljalo tri ekipe.

Ekipu učenika 5/6 razreda koja je zauzela 4. mjesto predstavljali su Roko Hudoletnjak, Karlo Horvat i Borna Pozder.

Ekipu učenika 7/8 razreda koja je zauzela 7. mjesto predstavljali su Marko Zrnić, Manuel Paškuljević, Simon Siročić i Marko Vrbanec.

Kros 2022 (2)

Posebno treba istaknuti ekipu učenica 7/8 razreda u sastavu Jelena Zrnić, Lara Adlašić, Mia Kozjak i Sara Sambol  koja je u konkurenciji trinaest ekipa zauzela 1. mjesto te se tako plasirala na „Državno prvenstvo osnovnih škola u krosu“ koje se 25. i 26. studenog održava u Poreču.

Čestitke svim ekipama!

Voditelj, profesor Marko Žganec