VAŽNA OBAVIJEST – NASTAVA U ŽIVO

Dragi učenici i učenice 5. – 8. razreda!

S veseljem Vas pozivamo na nastavu u živo, model A –  u našu lijepu IV. OŠ Varaždin, i to od ponedjeljka, 01. 02. 2021.!

Danas, 28. 01. 2021. je u Gradskoj vijećnici održan sastanak Osnivača i ravnatelja varaždinskih osnovnih škola.

U ponedjeljak, 01. 02. 2021. za više razrede nastava će biti organizirana po modelu A – u živo, dolaskom učenika u poslovne prostorije IV. OŠ VARAŽDIN, uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

Ujutro, 1. 2. 2021. je nastava za  6. i 8. razrede, a popodne dolaze učenici 5. i 7. razreda!

Vjerujemo da ćemo svi zajedno u odgovornom ponašanju (higijena, pravilno nošenje zaštitnih maski i dr) održati dobro zdravlje svih nas kako bi priveli ovu nastavnu godinu do kraja bez on line nastave…

Čuvajmo jedni druge odgovornim ponašanjem!

× 2 = 10