VAŽNA OBAVIJEST – PIROTEHNIKA

Uporaba pirotehničkih sredstava, izazivanje nereda u  unutarnjim i vanjskim prostorima Škole radnje su koje predstavljaju teže kršenje Kućnog reda škole te prema Statutu IV. OŠ Varaždin imaju za posljedicu izricanje pedagoške mjere ukora ili strogog ukora (budući se radi o ugrožavanju sigurnosti učenika, učitelja i drugih osoba) te prijavi nadležnim ustanovama na daljnje postupanje.

Također, u slučajevima u kojima neće biti poznato koji učenik je učinio prekršaj, slučaj će se prijaviti Policijskoj upravi varaždinskoj koja će poduzeti odgovarajuće mjere iz svoje nadležnosti.

PETARDE NISU IGRAČKE – MUP

PETARDE NISU IGRAČKE  – SAVJETI

Pozivaju se učenici da blagdane obilježavaju na miran i uljuđen način, ne dovodeći u opasnost sebe i druge te ne šteteći osobnom ugledu, ugledu Škole i svoje obitelji.