VIRTUALNI ODABIR NAJLJEPŠE MASKE

U utorak, 16. 02. 2021. svima (učenicima i zaposlenicima) koji to žele mogu svojim maskama učiniti zanimljivim dan i boravak u Školi!

VIRTUALNI ODABIR NAJLJEPŠE MASKE:

Odabrat će se najljepša maska na virtualni način da svaki razred odabere JEDNU MASKU koja će ih predstavljati. U utorak ćete u (fizički) u razredu odabrati najbolju masku u svojem razredu; učitelji će poslati istu na kanal unutar zbornice koji ćemo otvoriti i u srijedu UV bira najbolju masku (“lajkovima”) IV. OŠ Varaždin. Prve tri maske s najviše like-ova nagradit ćemo slatkišima i školskim priborom.

Maškare su vrijeme vrijeme otvorenosti, koje vedro proslavimo maskirani, imajući slobodu biti netko drugi, ali ostajući svoji.

1 + 9 =