YEC projekt međunarodne studentske organizacije AIESEC Varaždin

YEC (Young entrepreneurs in Croatia) je projekt međunarodne studentske organizacije AIESEC Varaždin koji traje od 18. 1. 2015. do 28. 02. 2016.

Na ovom projektu mogu sudjelovati učenici osnovnih i srednjih škola u dobnoj skupini od 12 – 18 godina, gdje će tokom 8 tjedana trajanja projekta razviti 5 glavnih kompetencija potrebnih kako bi postali sposobni i motivirani da pokrenu vlastiti poduzetnički poduhvat. Radionice se izvode na engleskom jeziku i zamišljene su da budu interaktivnog sadržaja sa naglaskom na komunikaciji u opuštenoj atmosferi, te nude interkulturalno iskustvo i aktivno korištenje stranog jezika. Radionice s učenicima vode mladi volonteri, studenti završnih godina studija povezanih područja, iz raznih zemlja svijeta.

Iste bi se organizirale u poslovnim prostorijama IV. OŠ Varaždin, tijekom siječnja/veljače 2016., u popodnevnim satima.

Za više informacija kliknite na: https://www.facebook.com/Young-Entrepreneurs-in-Croatia-1017985551579807/?fref=ts

Zainteresirani neka se jave ravnateljici do ponedjeljka 23. 11. 2015.