Zaklada „Hrvatska za djecu“ – projekt prehrane djece

U svrhu pokrića troškova školske prehrane u školskoj godini 2016./2017. provodit će se „Projekt prehrane djece“. Projekt provodi Zaklada „Hrvatska za djecu“ u suradnji s Gradom Varaždinom.

Roditelji zainteresirani za sudjelovanje u projektu besplatne prehrane mogu OVDJE preuzeti obrazac za prijavu te pojašnjenje prava na besplatnu prehranu. Ovi dokumenti dostupni su i kod razrednika/ica te pedagoginje Škole.

Popunjenu prijavnicu i prateće dokumente potrebno je predati razrednicima ili pedagoginji škole –  zaključno do petka 16. rujna 2016. do 12:00 sati.

Ukoliko roditelj ili staratelj ima bilo kakvih pitanja, upućujemo –  kontaktirati Upravni odjel za društvene djelatnosti Grada Varaždina: 658-043, 658-044.