Županijsko natjecanje u futsalu

Dana 7.12.2022. u dvorani „Arena Varaždin“ održano je „Županijsko prvenstvo osnovnih škola u futsalu“ na kojem je ekipa 7/8 razreda naše škole u prvoj utakmici pobijedila ekipu OŠ Kamenice, a u drugoj utakmici u napetoj završnici izgubila nakon izvođenja kaznenih udaraca od ekipe OŠ Novi Marof te tako izgubila mogućnost ulaska u finale.

Županijsko natjecanje u futsalu 2022.

Ekipa škole: Roko Hudoletnjak, Janko Klapež, Manuel Paškuljević, Janko Golubić, Vanja Mužek, Dani Pintarić, Sebastijan Pupek, Marko Vugrin i Simon Siročić.

Čestitke dečkima!

 

Članak objavio: Marko Žganec

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

98 − = 90

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.