ŽUPANIJSKO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA U RUKOMETU

Osvojivši prvo mjesto na „Prvenstvu osnovnih škola grada Varaždina u rukometu za učenike 5./6. razreda“ ekipa IV. osnovne škole Varaždin pod vodstvom učitelja Marka Žganca plasirala se na finalno županijsko natjecanje koje je održano 02.05.2016. u sportskoj dvorani Arena Varaždin gdje su naši učenici u konkurenciji vršnjaka iz II. OŠ. ,Ludbrega ,Ivanca, Vidovca i Novog Marofa ponovno zauzeli prvo mjesto te se tako kao predstavnici Varaždinske županije plasirali na regionalno natjecanje koje će se održati 12.5.2016. u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji na kojem će probati izboriti plasman na završnicu državnog prvenstva u Vinkovcima početkom lipnja.

Za ekipu IV. OŠ. nastupaju: Fran Kukec,Nino Kolenko,Luka Kelemen,Nikola Šamec,Lovro Nađ,Ivan Mutvar,Vid Ilčić,Tin Šestak,Karlo Cesar,Jan Brkinjač,Ivan Sambolec i Tin Ramušćak.
 

rukomet 5-6 - 2016.

Učenicima želimo puno sreće!

Sportski pozdrav!

Facebookyoutube