Dabar 2020

Na ovogodišnjoj međunarodnoj inicijativi Dabar u obliku on-line natjecanja iz informatike i računalnog razmišljanja koje se održavalo od 9. do 13. studenog 2020. svoje znanje odmjerili su učenici:

Neo Drožđek 1.c
Terezija Vrbanec 2.a
Ivan Masten 4.c
i Marko Vrbanec 6.a

Dabar 2020 - međunarodno natjecanje iz informatike i računalstva (2)

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali i njihovim mentorima učiteljima iz informatike Nikolini Miholić i mojoj malenkosti. Veselimo se sljedećem natjecanju Dabar 2021 i vjerujem da će biti više hrabrih “dabrića”…. 🙂

Dabar promiče informatiku i računalno razmišljanje među učiteljima i učenicima, ali i u široj javnosti. Sudjelovanjem u njoj želimo učenicima pokazati da računalo nije samo igračka za društvene mreže ili gledanje filmova nego izvor zanimljivih logičkih zadataka koji informatiku čine uzbudljivom.

Dabar 2020

Rezultati Dabar 2020