Informativni letak za roditelje prvašića


IV. osnovna škola Varaždin
Matije Antuna Reljkovića 36

 Vas poziva na

 

 upise učenika u prve razrede

za školsku godinu 2018./2019.

 


Draga djeco!

Poštovani roditelji!

IV. OŠ Varaždin već 65 godina odgaja i obrazuje generacije naših sugrađana, na način da promišlja, oblikuje, organizira i provodi kvalitetnu, učeniku orijentiranu suvremenu nastavu.

 

Djeca u našoj školi uz temeljne odgojno-obrazovne nastavne progrme mogu pohađati i:

  • IZBORNU NASTAVU – RKT vjeronauk, drugi strani jezik, informatiku, prometnu kulturu, obradu drveta.
  • IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI – rad u malim skupinama: dramska, recitatorska, povijesna, keramičarska, likovna, programerska, plesna, planinarska, sportska, novinarska, knjižničarska i instrumentalna grupa, te pjevački zbor.
  • DOPUNSKU NASTAVU – za učenike koji trebaju pomoć pri radu i savladavanju nastavnih sadržaja i vještina.
  • DODATNU NASTAVU – za darovite učenike iz pojedinih nastavnih predmeta i ‘Univerzalnu sportsku školu’.
  • PROJEKTNU NASTAVU – neki od naših školskih projekata provode se tijekom više godina te su postali prepoznatljivi među učenicima ali i njihovim roditeljima: tu su Naša cvjetna lektira, Pričam ti priču, Planinarska škola (Planinarska sekcija Čevo), Emocionalno opismenjivanje, Brain gym, radionički tip s roditeljima, Dan mobilnosti…
  • IZVANUČIONIČNU i TERENSKU NASTAVU, te

CJELODNEVNE IZLETE – kao dio naše dobro prihvaćene školske prakse kojoj se jednako vesele učenici i učitelji.  


Težeći za postignućem što kvalitetnijeg i cjelovitijeg nastavnog dana naših učenika, u školi organiziramo jutarnju užinu, te kuhani ručak kao dio usluge produženog boravka, besplatan prijevoz autobusom za učenike iz Hraščice i prigradskih mjesta.

Dio trajne skrbi naše škole su zaštita tjelesnoga i psihičkoga integriteta i dobrobiti svakoga učenika, a također i učitelja; poticanje izvrsnosti, suradnja s roditeljima učenika, te stalna edukacija i stručno osposobljavanje naših djelatnika. Uz očuvanje digniteta struke, naš je profesionalni cilj poučavati djecu vrijednostima, vrlinama, oplemenjivati ih znanjem i konačno – pomoći im u odrastanju kako bi postali sposobne i cjelovite osobe. Uvjereni smo da ćemo standard IV. OŠ Varaždin zajedničkim snagama održati i ubuduće, trajno težeći za usavršavanjem i poboljšanjima.

Naše učenike dočekuju učiteljice koje će s ljubavlju i stručnošću voditi prve razrede u šk. godini 2018./2019. pomažući im da odrastu u školovane, dobre i poštene, ali prije svega – u sretne ljude.

Tel.: 042/330-595
email: ured@os-cetvrta-vz.skole.hr
web: http://www.os-cetvrta-vz.skole.hr
pon. – pet. 07:00 – 14:00 sati


 

– dovedite svoje prvašiće

– upoznajte njihove učiteljice

– razgledajte prostorije naše škole

– informirajte se o redovnim i posebnim nastavnim sadržajima koje nudimo

¤ ¤ ¤

– učenje kroz igru

– znanje i zabava zajedno

– odgoj novih generacija

– obrazovanje za bolje sutra

 

 

 

Povjerite nam svoju djecu,
mi želimo da postanu marljivi i zadovoljni učenici!

Komentari su zatvoreni.