Matematika 2023

REZULTATI

Zadaci

Rješenja

Županijsko natjecanje iz matematike – 2023.
– tijek planiranoga zbivanja –

09,00 sati – okupljanje članova Povjerenstva (kraći radni sastanak, podjela materijala; učionica Hrvatskoga jezika 1 – prizemlje Škole)

9,30 sati – okupljanje mentora i učenika, otvaranje 14. Županijskog natjecanja iz matematike; pozdravna riječ
ravnateljice – hol škole

10,00 – 12,00 sati – pismeni test, rješavanje
12,15 – 12,45 sati– užina za učenike i mentore; ručak za članove Prosudbenoga povjerenstva
13,00 sati – ispravljanje testova
16,00 sati– objava ljestvice privremenog poretka,

16,00 – 16,30 sati – žalbe; rješavanje žalbi
17,00 sati – objava ljestvice konačnoga poretka
Zatvaranje natjecanja.

Svim natjecateljima i natjecateljicama želimo mnogo uspjeha, dobre koncentracije i sreće!

MATEMATIKA – rezultati Školskog natjecanja

Prava matematika je uvijek bila lijepa, a prava umjetnost je uvijek bila istinita.“

„Tako muzičar osjeća matematiku, a matematičar misli muziku. Jedna će pojačati osjećaj drugoj kad zasja ljudski um podignut u savršenstvo.“

Vladimir Devidé

UPUTE, OBRASCI, TABLICE I PRIVOLE (Google Disk)

2019.-2020.

Podrška umirovljenika i zlatnog matematičarskog iskustva – dr.sc.Jasmina Dvorski i Branko Škiljan, umirovljeni uč.savjetnik OŠ Podrute (autor knjige Drugi način)