Poštovani roditelji/skrbnici!

Konačna lista odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za IV. OŠ Varaždin nalazi se OVDJE.

Sukladno Zaključku primljenom od Grada Varaždina –  i u školskoj godini 2016./'17. , Osnivač IV. OŠ Varaždin, Grad Varaždin, finacirat će nabavu radnih udžbenika, radnih bilježnica za obvezne nastavne predmete i dokup obveznih udžbenika za školsku godinu 2016./2017. za obvezne nastavne predmete, za učenike koji imaju prebivalište na području Grada Varaždina zaključno s danom 31. 5. 2016. godine.

Stoga, svi učenici (koji imaju prebivalište na području Grada Varaždina zaključno s danom 31.5.2016. godine) 1. – 8. razreda, imaju osigurane besplatne udžbenike, radne bilježnice, vježbenice za obvezne nastavne predmete. Tijekom prvog nastavnog tjedna u rujnu 2016., IV. OŠ Varaždin organizirat će se podjela knjiga.

Prilikom preuzimanja udžbenika i radnih bilježnica, roditelj/skrbnik će potpisati Izjavu o prihvaćanju obveze vraćanja neoštećenih udžbenika nakon završetka školske godine u školu koju učenik pohađa.

Roditelji/skrbnici trebaju kupiti iz osobnih sredstava udžbenike, radne bilježnice i pripadajuća nastavna sredstva za izborne predmete  prema popisu Izborni predmeti 2016. – 2017.
  • 1. – 8. r.:  Likovna kultura: Likovna mapa za pripadajući razred koji dijete polazi.
  • Samo učenici 5. razreda: Geografija – Geografski atlas

ZAKLJUČAK:

Roditelji/skrbnici (za učenike koji imaju prebivalište na području Grada Varaždina zaključno s danom 31.5.2016. godine) ne kupuju knjige za obavezne predmete.

Roditelji/skrbnici (za učenike koji imaju prebivalište na području Grada Varaždina zaključno s danom 31.5.2016. godine) kupuju: izborne predmete, likovnu mapu za pripadajući razred i geografski atlas (samo 5. razred).

Ostale važne informacije, poosobljene za svaki razredni odjel, bit će date na prvim roditeljskim sastancima.

„Čovjek obrazovan školom, bez druge literature, nije obrazovan čovjek.“

Antun Gustav Matoš