eUpisi

E-UPISI U SREDNJU ŠKOLU ŠK. GOD 2014./'15.

Temeljem dopisa Ministarstva znanosti obrazovanja i sporta od 14.11. 2013. dostavljena je informacija o PREDPRIJAVAMA KANDIDATA ZA POTREBE PROVEDBE ELEKTRONIČKOG UPISA UČENIKA U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE U ŠK. GOD. 2014./'15.

Svim učenicima 8.razreda će u razdoblju od 02. do 22. prosinca 2013. biti omogućena elektronička predprijava obrazovnih programa putem Nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole (NISpuSŠ).

Učenici će imati mogućnost sastaviti ljestvicu poretka i odabrati željene obrazovne programe; prijava ne uvjetuje niti unaprijed potvrđuje učenikov odabir već isključivo ispituje interes učenika za pojedine obrazovne programe.

Stoga, upućujemo Vas da pratite mrežne stranice Upisi.hr te ukoliko želite sa svojim elektroničkim identitetom iz sustava AAI@EduHr izvršite predprijavu za svoju buduću srednju školu.