Obilježen Dan sigurnijeg interneta

Svake godine, drugog utorka u veljači s ciljem promicanja sigurnije i odgovornije upotrebe interneta i digitalnih tehnologija, posebice među djecom i mladima, diljem svijeta obilježava se Dan sigurnijeg interneta. Naši učenici nižih razreda na kreativan način su obilježili Dan sigurnijeg interneta. Učenici 2.a i 2.b razreda izrađivali su plakate kojima su prikazali pravila kojih se potrebno pridržavati kako bi bili što sigurniji prilikom korištenja interneta. Učenici trećih i četvrtih razreda ovaj dan su obilježili zanimljivom društvenom igrom u kojoj su ponovili važne pojmove, pravila korištenja interneta, prednost digitalnih uređaja i slično.

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.