Otvorenje dječjeg tjedna

U ponedjeljak, 4.10.2021. na glavnom gradskom trgu bilo je otvorenje Dječjeg tjedna. Tom događaju su prisustvovali predstavnici gradske vlasti kao i predstavnici učenika svih osnovnih škola sa svojim voditeljicama Dječjih foruma.

Uz prigodan kulturno-umjetnički program, učenici su pročitali svoja pisma gradonačelniku. Iz naše škole, pismo gradonačelniku su pročitale učenice 8.b razreda, Nina Malić i Iva Vojnović. Gradonačelnik je sve učenike pozorno poslušao te rekao kako neke manje stvari koje su potrebne za opremanje škola može odmah realizirati, a neke će morati pričekati da se sakupe financijska sredstva. Zahvalio je djeci na pismima i pozvao sve prisutne da razgledaju izložbu dječjih radova u Habdelićevoj i Gajevoj ulici.

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

× 5 = 5

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.