SPAS V „OSIGURAVANJE ŠKOLSKE PREHRANE ZA DJECU U RIZIKU OD SIROMAŠTVA“ 2021./’22.

Poštovani roditelji/skrbnici/udomitelji!

Obavještavamo Vas kako je Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike objavilo Otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (školska godina 2021. – 2022.)“. Kao i prethodnih godina, Grad Varaždin će biti prijavitelj projekta te Vam u privitku dostavljamo dopis Upravnog odjela za kulturu i obrazovanje Grada Varaždina s pozivom za sudjelovanje u prijavi novog projekta „ŠkolSka PrehranA za Sve – SPAS V“ za školsku godinu 2021./2022.

Ukoliko želite i imate prema obrazloženju pravo na besplatnu prehranu /užinu i ručak/ u šk. godini 2021./’22. molimo da:

a) Pozorno pročitate kriterije i obrazloženje.
KRITERIJI – SPAS V – potrebna dokumentacija 2021.-2022.
Besplatna prehrana_obrazloženje SPAS V

b) Ispunite Izjavu roditelja/skrbnika/udomitelja (za svako dijete potrebno ispuniti zaseban Zahtjev).
Izjava roditelja – SPAS 2021.-2022.

c) Priložite važeće dokaze uz Izjavu, iz godine 2021.

d) Predate razrednicima/icama potpunu dokumentaciju /popunjenu Izjavu + dokazi iz 2021./ do ponedjeljka, 24. 05. 2021.

× 4 = 32